Şehirler arası nakliyat firmamız uzun yıllardır bu işin içinde bulunmaktadır. Müşterilerinin taleplerini çok iyi anlamıştır. Müşterilerimizin her türlü talebine karşılık verebilecek donanıma, yapıya ve tecrübeye sahibiz.

Son Teknoloji Ekipmanlar

Yıllar içinde teknoloji gelişirken biz de boş durmadık. Bu değişime ayak uydurmak için sürekli kendimizi yeniledik ve geliştirdik. Hala yeni gelişmeleri takip ediyor ve ekipmanlarımızı bu doğrultuda yeniliyoruz.

Profesyonel Kadro

sehirlerarasi-nakliyatÇekmeköy şehirlerarası nakliyat birimimizde çalışan tüm ekip arkadaşlarımız uzun süreçlerden, sınavlardan ve deneyim kazanma çalışmalarından geçerek bizimle çalışmaya hak kazanmış kişilerdir. Kurum içi eğitimine son derece önem vermekteyiz. Kaliteli işin kalifiye elemanlarla yapılabileceğinin uzun yıllardır bilincindeyiz.

Duyarlı Taşımacılık

Şehirlerarası eşya taşıma talebinde bulunan bir müşterimizin en önemli hassasiyetinin eşyalarına herhangi bir zarar gelmemesi olduğunu biliyoruz. Bunun için son derece titiz ve duyarlı bir çalışma şekliyle eşyalarınızı taşıyıp içinizi hep ferah tutuyoruz.

Garantili Taşımacılık

Garantili taşımacılık ilkemiz sayesinde ola ki eşyanıza bir zarar geldiğinde bunun tazminatını size hemen ödeyerek, mağdur olmamanı için elimizden gelen tüm özveriyi sergiliyoruz.

Hızlı ve Zamanında Taşıma Prensibi

sehirlerarasi-esya-tasimaMüşterilerimizin bir diğer önemli hassasiyet noktası hızdır. Müşterilerimizin bu talebini Çekmeköy evden eve nakliyat hizmetlerimizde olduğu gibi, en sorunsuz şeklide yerine getiriyoruz. Söz verdiğimiz gibi zamanında teslimat yapmak bizim en önemli benimsenmiş davranışlarımız arasındadır. Bu prensibi iş ahlakımızın bir gereği sayarız.

Ücretsiz Ön Keşif

Şehirler arası nakliyat anlayışımızın bir gereği olan ön keşif faaliyetlerimizle evinize gelip eşya adedini, ölçüsünü sayıp bir taşıma planı hazırlıyoruz ve sizlere net bir fiyat çıkartıyoruz. Anlaşma olması durumunda belirli gün ve saatte gelip eşyalarınızı alıyor ve belirlenen gün ve saatte belirlenen yere teslimatları yapıyoruz.