Çalışma Saatleri Pazartesi - Pazar 24 Saat Hizmet
İletişim Bilgileri 0850 302 0553 - 0532 492 83 93
Email Destek cekmekoytasimacilik@gmail.com

Ofis Taşıma

Çekmeköy evden eve nakliyat hizmetlerimizin yanı sıra ofis eşyalarınızı da taşıyoruz. Firmamız daha önce Çekmeköy bölgesinde bir çok ve ofis taşıma işlemlerine imza atmıştır. Ofisinizi taşırken dikkat etmeniz gereken önemli nokta elektronik eşyalarınızın hassasiyetine özen gösterilmesi gerektiği bilincinde olan bir firma ile taşınmanız olacaktır.

OFİS EŞYALARINIZI NASIL TAŞIYORUZ? 

Ofis eşyalarınızın oranı firmamız tarafından tespit edildikten sonra sigorta sözleşmesi yapılır. Daha sonra ofis ev ofispaketleme malzemesi için liste çıkartılır.  

Ofis eşyaları maliyet ve hassasiyet açısından ev eşyasına göre daha çok tedbir alınması gereken bir durumu beraberinde getiriyor.  

Bu noktada firmamız bilgisayar, elektronik yazı tahtası, yazıcılar ve diğer elektronik cihazlarınızı söküp paketler. Araç içinde yerleştirirken sıkıştırılmamasına özen gösterilir. Yeni ofisinizde elektronik aletler kurulup dizayn edilir. Böylece yeni iş yerinize bir günlük gibi kısa süreyle yerleşip işlerinizi aksatmadan devam edebilirsiniz. 

Ofis taşımacılık her zaman bir külfet haline gelmiş insanların korkulu rüyası olmuştur. Hele birde Çekmeköy  Ofis taşıma işin içinde olunca endişeler artmaktadır. Sebebi ise büro taşımaişleminde detayların, teknolojik eşyaların ve şirket belgelerinin muntazam bir şekilde saklanıp korunması, taşınması işlemlerinin ekstra dikkat ile yapılması gerekliliğinden kaynaklanmaktadır. Endişelenmenize ve korkmanıza hiç ama hiç gerek yok.

Tecrübeli Ekibimiz Hizmetinizde

Ofis taşımacılığı  konusunda yıllardır süre gelen tecrübemiz ve uzman kadromuzla hizmetinizdeyiz. Büro taşımayı düşünüyorsanız doğru yerdesiniz.Çıkmış olduğumuz bu yolda her zaman şehirlerarası büro taşıma sektöründe güvenilir, kaliteli ve dürüst bir şekilde müşterilerimize nakliye hizmeti verdik ve vermeye devam ediyoruz. En iyi referans müşteridir görüşüyle sizlerin memnuniyeti üzerine kurduğumuz çalışma şeklimizle birçok kurum, özel sektör firmalarına ve ev sahiplerine hizmet vermekteyiz.

İnce Detaylara Kadar Hizmet

Bize ulaştıktan sonra ücretsiz uzman inceleme ekibimiz taşınacak eşya tespitini yapıp, eşyalarınızı kategorilere ayırıp bu kategorilere göre paketleme ve kolilenmesi yapılırken teknolojik cihazlar ve şirket belgelerinizin hassaslığına uygun olarak ekstra özenle taşınmaktadır.  

Monte de monte işlemleri yapılacak eşyalarınızın türüne göre uzmanlar getirilerek büro taşıma işleminin gerçekleştiği adresten güvenle taşıdığımız yeni ofisinizde sizin belirlediğiniz noktalara yerleştirilerek tekrar monte işlemi yapılır. Eşyalarınız yeni ofisinizden önce bir süre başka bir yerde kalması gerekiyorsa firmamızın depolarını kullanabilirsiniz.

Her Gün ve Her Saat

Büro  taşıma işlemlerinizi hafta içi, hafta sonu, günün her saati eğitimli, nakliyat konusunda deneyimli, güler yüzlü ve sorumluluk sahibi çalışma arkadaşlarımız büro taşımacılığı işlemlerini gerçekleştireceklerdir. Ofis  taşıma işinde gözünüz arkada kalmadan eşyalarınızı bize emanet edebilirsiniz. Sizi taşınma sıkıntılarınızdan kurtarmayı ve özenli taşımacılık ilkemizle size yardımcı olmayı kurulduğumuz günden beri hedefliyoruz.